IKP15N65F5XKSA1 검색 결과
부품명
IKP15N65H5XKSA1
제조사
INFINEON
부품상세내역
IGBT, 650V, 15A, TO220-3; DC Collector Current:15A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):1.65V; Power Dissipation Pd:105W; Collector Emitter V...
구매
IKP15N65H5XKSA1
INFINEON IGBT, 650V, 15A, TO220-3; DC Collector Current:15A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):1.65V; Power Dissipation Pd:105W; Collector Emitter V... 0 4076