IHW30N60TFKSA1 검색 결과
일반 업체
MY GROUP (ASIA) LIMITED
부품명
IHW30N65R5XKSA1
제조사
INFINEON
부품상세내역
IGBT, SINGLE, 650V, 60A, TO-247; DC Collector Current:60A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):1.35V; Power Dissipation Pd:176W; Collector Em...
구매
IHW30N65R5XKSA1
INFINEON IGBT, SINGLE, 650V, 60A, TO-247; DC Collector Current:60A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on):1.35V; Power Dissipation Pd:176W; Collector Em... 0 4784
구매
부품명
IHW30N65R6XKSA1
제조사
INFINEON
부품상세내역
IGBT, 650V, 65A, TO-247;
수량
235
가격
IHW30N65R6XKSA1
INFINEON IGBT, 650V, 65A, TO-247; 235 4927