GRM1885C2A101FA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C2A101JA01D
부품상세내역
CAP, 100PF, 100V, 5%, C0G, 0603, REEL; Capacitance:100pF; Voltage Rating:100V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ...
수량
12000
가격
20
구매
GRM1885C2A101JA01D
MURATA CAP, 100PF, 100V, 5%, C0G, 0603, REEL; Capacitance:100pF; Voltage Rating:100V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ... 12000 20