GRM1885C2A100RA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C2A100JA01D
부품상세내역
CAP, 10PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:10pF; Voltage Rating:100V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
수량
0
가격
14
구매
GRM1885C2A100JA01D
MURATA CAP, 10PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:10pF; Voltage Rating:100V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 14