GRM1885C1H560GA01 검색 결과
부품명
GRM1885C1H560JA01D
부품상세내역
CAP, 56PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:56pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ...
수량
4000
가격
20
구매
GRM1885C1H560JA01D
MURATA CAP, 56PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:56pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ... 4000 20