GRM1885C1H4R7BA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C1H4R7CA01D
부품상세내역
CAP, 4.7PF, 50V, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:4.7pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF...
수량
12000
가격
16
구매
GRM1885C1H4R7CA01D
MURATA CAP, 4.7PF, 50V, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:4.7pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF... 12000 16
구매
부품명
GRM1885C1H4R7CZ01D
부품상세내역
CAP, 4.7PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:4.7pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
가격
30
GRM1885C1H4R7CZ01D
MURATA CAP, 4.7PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:4.7pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 30