GRM1885C1H3R3CA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C1H3R3CA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 3.3PF, 50V, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF...
수량
0
가격
23
구매
GRM1885C1H3R3CA01D
MURATA CAP, 3.3PF, 50V, C0G/NP0, 0603, REEL; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF... 0 23