GRM1885C1H121GA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C1H121JA01D
부품상세내역
CAP, 120PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:120pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
수량
0
가격
31
구매
GRM1885C1H121JA01D
MURATA CAP, 120PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:120pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 31
부품상세내역
수량
0
가격
116
MURATA CAP, 120PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:120pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 116
116