GRM1885C1H102GA01D 검색 결과
부품명
GRM1885C1H102JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
수량
81602
가격
18
구매
GRM1885C1H102JA01D
MURATA CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 81602 18
구매
부품명
제조사
MURATA
부품상세내역
수량
81602
가격
16
MURATA CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 81602 16