GRM1555C1H5R1BA01D 검색 결과
부품명
GRM1555C1H5R1CA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 5.1PF, 50V, C0G/NP0, 0402; Capacitance:5.1pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Diel...
수량
0
가격
13
구매
GRM1555C1H5R1CA01D
MURATA CAP, 5.1PF, 50V, C0G/NP0, 0402; Capacitance:5.1pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Diel... 0 13
구매
부품명
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, MLCC, 5.1PF, C0G/NP0, 50V, 0402;
수량
0
가격
15
MURATA CAP, MLCC, 5.1PF, C0G/NP0, 50V, 0402; 0 15
39
MURATA CAP, 5.1PF, 50V, C0G/NP0, 0402; Capacitance:5.1pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Diel... 0 39