GRM1555C1H240GA01D 검색 결과
부품명
GRM1555C1H240JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, 24PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:24pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec...
수량
0
가격
111
구매
GRM1555C1H240JA01D
MURATA CAP, 24PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:24pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec... 0 111
구매
부품명
제조사
MURATA
부품상세내역
수량
0
가격
24
MURATA CAP, 24PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:24pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec... 0 24
CAP, MLCC, 24PF, C0G/NP0, 50V, 0402;
10
MURATA CAP, MLCC, 24PF, C0G/NP0, 50V, 0402; 0 10