GRM1555C1H221J 검색 결과
부품명
GRM1555C1H221JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
CAP, MLCC, 220PF, C0G/NP0, 50V, 0402;
수량
107753
가격
33
구매
GRM1555C1H221JA01D
MURATA CAP, MLCC, 220PF, C0G/NP0, 50V, 0402; 107753 33
구매
부품명
GRM1555C1H221JA01D
제조사
MURATA
부품상세내역
수량
107753
가격
20
GRM1555C1H221JA01D
MURATA CAP, MLCC, 220PF, C0G/NP0, 50V, 0402; 107753 20
GRM1555C1H221JA01D
11
GRM1555C1H221JA01D
MURATA CAP, MLCC, 220PF, C0G/NP0, 50V, 0402; 90000 11
GRM1555C1H221JA01D.
CAP, 220PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:220pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel...
30
GRM1555C1H221JA01D.
MURATA CAP, 220PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:220pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 30
GRM1555C1H221JA01D.
22
GRM1555C1H221JA01D.
MURATA CAP, 220PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0402; Capacitance:220pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Diel... 0 22