GRM033R60J104ME19J 검색 결과
부품명
GRM033R60J104ME19D
부품상세내역
CAP, 0.1UF, 6.3V, MLCC, 0201; Capacitance:0.1µF; Voltage Rating:6.3V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectr...
수량
6600
가격
17
구매
GRM033R60J104ME19D
MURATA CAP, 0.1UF, 6.3V, MLCC, 0201; Capacitance:0.1µF; Voltage Rating:6.3V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectr... 6600 17
부품상세내역
수량
6600
가격
9
MURATA CAP, 0.1UF, 6.3V, MLCC, 0201; Capacitance:0.1µF; Voltage Rating:6.3V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 20%; Dielectr... 6600 9