GRM0335C1H6R8DA01D 검색 결과
부품명
GRM0335C1H6R8BA01D
부품상세내역
CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Dielectr...
수량
14950
가격
28
구매
GRM0335C1H6R8BA01D
MURATA CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Dielectr... 14950 28
부품상세내역
수량
14950
가격
12
MURATA CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Dielectr... 14950 12
GRM0335C1H6R8CA01D
CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielect...
102
15
GRM0335C1H6R8CA01D
MURATA CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielect... 102 15
CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201;
5
MURATA CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; 15000 5
102
9
MURATA CAP, 6.8PF, 50V, MLCC, 0201; Capacitance:6.8pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielect... 102 9