GRM0335C1E9R0DA01D 검색 결과
부품명
GRM0335C1E9R0DA01D
부품상세내역
CAP, 9PF, 25V, MLCC, 0201; Capacitance:9pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.5pF; Dielectric C...
수량
22788
가격
16
구매
GRM0335C1E9R0DA01D
MURATA CAP, 9PF, 25V, MLCC, 0201; Capacitance:9pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.5pF; Dielectric C... 22788 16
구매
부품명
GRM0335C1E9R0DA01D
부품상세내역
수량
22788
가격
9
GRM0335C1E9R0DA01D
MURATA CAP, 9PF, 25V, MLCC, 0201; Capacitance:9pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.5pF; Dielectric C... 22788 9