GEM12DTBNS273 검색 결과
일반 업체
K-PARTS (주)와이지테크 (YG TECH) 와이엔디에스전자 씨테크 파츠너(주)
부품명
GEM12I05-P1J
제조사
MEAN WELL
부품상세내역
ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 5V, 2.4A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:2.4A; Output...
구매
GEM12I05-P1J
MEAN WELL ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 5V, 2.4A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:2.4A; Output... 0 23291
구매
부품명
GEM12I05-USB
제조사
MEAN WELL
부품상세내역
GEM12I05-USB
MEAN WELL ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 5V, 2.4A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:2.4A; Output... 0 24835
GEM12I07-P1J
ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 7.5V, 1.6A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:7.5V; Output Current - Output 1:1.6A; Ou...
14
GEM12I07-P1J
MEAN WELL ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 7.5V, 1.6A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:7.5V; Output Current - Output 1:1.6A; Ou... 14 34136