GDA922512BB 검색 결과
일반 업체
애니상사
부품명
GDA-5
제조사
EATON BUSSMANN
부품상세내역
FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Current:5A; Breaking Capacity:1500A ...
구매
GDA-5
EATON BUSSMANN FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Current:5A; Breaking Capacity:1500A ... 0 17172
구매
부품명
GDA280E2
제조사
BOSCH
부품상세내역
TRIANGULAR SANDER, 230V; Supply Voltage V AC:230V; Input Power:280W; Sander Style:Delta; Product Range:-; Plug Type:UK; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Or...
GDA280E2
BOSCH TRIANGULAR SANDER, 230V; Supply Voltage V AC:230V; Input Power:280W; Sander Style:Delta; Product Range:-; Plug Type:UK; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Or... 0 284672
GDA630MA
EATON BUSSMANN
FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Ratin...
GDA630MA
EATON BUSSMANN FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Ratin... 0 29004
FUSE, CARTRIDGE 630MA; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size Imperial:0...
89
EATON BUSSMANN FUSE, CARTRIDGE 630MA; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size Imperial:0... 89 37308