FH3332S0.5SH 검색 결과
부품명
FH33-4S-1SH(10)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 4POS, 1ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:4Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Termination ...
구매
FH33-4S-1SH(10)
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 4POS, 1ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:4Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Termination ... 3702 1907
구매
부품명
FH33-10S-0.5SH(10)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 10POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
FH33-10S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 10POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 3890 1858
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 10POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 1053
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 12POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:12Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
625
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 12POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:12Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 625 1984
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 12POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:12Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 1045
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 26POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:26Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 26POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:26Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 2613 2566
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 26POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:26Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 1260
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 28POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:28Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 28POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:28Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 2613
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 28POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:28Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 1395
FH33J-16S-0.5SH(10)
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 16POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
985
FH33J-16S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 16POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 985 1772
FH33J-18S-0.5SH(10)
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 18POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:18Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat...
FH33J-18S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 18POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:18Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 2204
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 18POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:18Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH33 Series; Contact Terminat... 0 1114