FH28E50S05SH05 검색 결과
일반 업체
와이엔디에스전자
부품명
FH28E-30S-0.5SH(05)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
FFC/FPC CONNECTOR, RECEPTACLE 30POS 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termi...
구매
FH28E-30S-0.5SH(05)
HIROSE / HRS FFC/FPC CONNECTOR, RECEPTACLE 30POS 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termi... 0 1945
구매
부품명
FH28E-50S-0.5SH(05)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
SOCKET ZIF, 0.5MM, 50WAY; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:50Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termination Type:Surf...
수량
883
가격
FH28E-50S-0.5SH(05)
HIROSE / HRS SOCKET ZIF, 0.5MM, 50WAY; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:50Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termination Type:Surf... 883 2990
FH28E-50S-0.5SH(98)
CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 50POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:50Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Terminat...
FH28E-50S-0.5SH(98)
HIROSE / HRS CONNECTOR, FFC/FPC, RCPT, 50POS, 1ROW; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:50Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Terminat... 0 2962
FH28E-60S-0.5SH(05)
SOCKET ZIF, 0.5MM, 60WAY; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:60Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termination Type:Surf...
580
FH28E-60S-0.5SH(05)
HIROSE / HRS SOCKET ZIF, 0.5MM, 60WAY; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:60Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH28 Series; Contact Termination Type:Surf... 580 3274