FH19C10S0.5SH05 검색 결과
일반 업체
와이엔디에스전자
부품명
FH19C-10S-0.5SH(10)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
CONN, FPC, RCPT, R/A, 10POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
구매
FH19C-10S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 10POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 0 1054
구매
부품명
FH19C-12S-0.5SH(10)
제조사
HIROSE / HRS
부품상세내역
CONN, FPC, RCPT, R/A, 12POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:12Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
FH19C-12S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 12POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:12Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 0 1109
CONN, FFC/FPC, RCPT, 12POS, 1ROW, 0.5MM;
HIROSE / HRS CONN, FFC/FPC, RCPT, 12POS, 1ROW, 0.5MM; 4685 1754
FH19C-15S-0.5SH(10)
CONN, FPC, RCPT, R/A, 15POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
FH19C-15S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 15POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 0 1216
CONN, FFC/FPC, RCPT, 15POS, 1ROW, 0.5MM;
HIROSE / HRS CONN, FFC/FPC, RCPT, 15POS, 1ROW, 0.5MM; 2472 2163
FH19C-20S-0.5SH(10)
CONN, FPC, RCPT, R/A, 20POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
FH19C-20S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 20POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 5000 1443
CONN, FFC/FPC, RCPT, 20POS, 1ROW, 0.5MM;
HIROSE / HRS CONN, FFC/FPC, RCPT, 20POS, 1ROW, 0.5MM; 4585 2747
FH19C-24S-0.5SH(10)
CONN, FFC/FPC, RCPT, 24POS, 1ROW, 0.5MM;
FH19C-24S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FFC/FPC, RCPT, 24POS, 1ROW, 0.5MM; 3403 2986
CONN, FPC, RCPT, R/A, 24POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:24Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 24POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:24Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 10000 1568
FH19C-30S-0.5SH(10)
CONN, FFC/FPC, RCPT, 30POS, 1ROW, 0.5MM;
FH19C-30S-0.5SH(10)
HIROSE / HRS CONN, FFC/FPC, RCPT, 30POS, 1ROW, 0.5MM; 4709 2389
CONN, FPC, RCPT, R/A, 30POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi...
HIROSE / HRS CONN, FPC, RCPT, R/A, 30POS, 0.5MM, SMT; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:FH19C Series; Contact Termi... 20000 1757