FAN5362UC27X 검색 결과
부품명
FAN5333ASX
제조사
ONSEMI
부품상세내역
LED DRIVER, BOOST, 1.5MHZ, SOT-23-5; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C...
구매
FAN5333ASX
ONSEMI LED DRIVER, BOOST, 1.5MHZ, SOT-23-5; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C... 0 2201
구매
부품명
제조사
ONSEMI
부품상세내역
ONSEMI LED DRIVER, BOOST, 1.5MHZ, SOT-23-5; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C... 0 1129
FAN5333BSX
LED DRIVER, 1.6MHZ, 30V FET, 5SOT23; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C...
986
FAN5333BSX
ONSEMI LED DRIVER, 1.6MHZ, 30V FET, 5SOT23; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C... 0 986
ONSEMI LED DRIVER, 1.6MHZ, 30V FET, 5SOT23; Device Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:1.8V; Input Voltage Max:5.5V; Output Voltage Max:30V; Output C... 0 2066
FAN5336MPX
V REG, BOOST 33V, FET, SMD, MLP-6; Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:2.7V; Input Voltage Max:5.5V; No. of Outputs:1Outputs; DC / DC Converte...
FAN5336MPX
ONSEMI V REG, BOOST 33V, FET, SMD, MLP-6; Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:2.7V; Input Voltage Max:5.5V; No. of Outputs:1Outputs; DC / DC Converte... 0 2674
ONSEMI V REG, BOOST 33V, FET, SMD, MLP-6; Topology:Boost (Step Up); Input Voltage Min:2.7V; Input Voltage Max:5.5V; No. of Outputs:1Outputs; DC / DC Converte... 0 1460
FAN53730UCX
COT REGULATOR, BUCK, 2.5MHZ, 85DEG C;
FAN53730UCX
ONSEMI COT REGULATOR, BUCK, 2.5MHZ, 85DEG C; 3000 1165
586
ONSEMI COT REGULATOR, BUCK, 2.5MHZ, 85DEG C; 3000 586
FAN53730UC01X
576
FAN53730UC01X
ONSEMI COT REGULATOR, BUCK, 2.5MHZ, 85DEG C; 2990 576
ONSEMI COT REGULATOR, BUCK, 2.5MHZ, 85DEG C; 2990 1055
FAN53730UC02X
586
FAN53730UC02X