FAN12X1212VDC 검색 결과
일반 업체
수연반도체
부품명
FAN1112DX
제조사
ONSEMI
부품상세내역
IC, V REG, LDO 1A 1.2V; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:1.2V; Adjustable Output Voltage Min:-...
구매
FAN1112DX
ONSEMI IC, V REG, LDO 1A 1.2V; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:1.2V; Adjustable Output Voltage Min:-... 0 2181
구매
부품명
FAN1112SX
제조사
ONSEMI
부품상세내역
IC, V REG, LDO 1A 1.2V, SMD; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:3V; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:1.2V; Adjustable Output Voltage...
FAN1112SX
ONSEMI IC, V REG, LDO 1A 1.2V, SMD; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:3V; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:1.2V; Adjustable Output Voltage... 0 1953
FAN156L6X
COMPARATOR, PUSH PULL, 5.4NS, SIP-6; Comparator Type:Low Voltage; No. of Comparators:1 Comparator; Response Time:5.4ns; Supply Voltage Range:1.6V to 5...
768
FAN156L6X
ONSEMI COMPARATOR, PUSH PULL, 5.4NS, SIP-6; Comparator Type:Low Voltage; No. of Comparators:1 Comparator; Response Time:5.4ns; Supply Voltage Range:1.6V to 5... 0 768
FAN1117ASX
IC, REG, LDO, ADJ, 1A, SOT223; Output Type:Adjustable; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:-; Adjustable Output Volt...
FAN1117ASX
ONSEMI IC, REG, LDO, ADJ, 1A, SOT223; Output Type:Adjustable; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:18V; Fixed Output Voltage Nom.:-; Adjustable Output Volt... 0 1076
FAN1540BMPX
V REG, LDO 3.3V 1.3A, SMD, MLP-6; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:10V; Fixed Output Voltage Nom.:3.3V; Adjustable Output Vol...
419
FAN1540BMPX
ONSEMI V REG, LDO 3.3V 1.3A, SMD, MLP-6; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:-; Input Voltage Max:10V; Fixed Output Voltage Nom.:3.3V; Adjustable Output Vol... 0 419