FAD108025CHJW12 검색 결과
부품명
FAD1-04010BBHW11
제조사
QUALTEK ELECTRONICS
부품상세내역
DC AXIAL FAN, 40MM, 6.2CFM, 26DBA; Supply Voltage VDC:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40mm; External Depth:10mm; Bearing Type:Ball Bearing; ...
수량
8
가격
17354
구매
FAD1-04010BBHW11
QUALTEK ELECTRONICS DC AXIAL FAN, 40MM, 6.2CFM, 26DBA; Supply Voltage VDC:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40mm; External Depth:10mm; Bearing Type:Ball Bearing; ... 8 17354
구매
부품명
FAD1-04010BBMW11
제조사
QUALTEK ELECTRONICS
부품상세내역
DC AXIAL FAN, 40MM, 5CFM, 22DBA; Supply Voltage VDC:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40mm; External Depth:10mm; Bearing Type:Ball Bearing; Ai...
FAD1-04010BBMW11
QUALTEK ELECTRONICS DC AXIAL FAN, 40MM, 5CFM, 22DBA; Supply Voltage VDC:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40mm; External Depth:10mm; Bearing Type:Ball Bearing; Ai... 0 20876
FAD1-04010CBHW11
DC AXIAL FAN, 40MM, 6.2CFM, 26DBA; Supply Voltage VDC:12V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40mm; External Depth:10mm; Bearing Type:Ball Bearing;...