FAA112038QBAW31A 검색 결과
부품명
FAA1-08025NBHW31
제조사
QUALTEK ELECTRONICS
부품상세내역
AC AXIAL FAN, 80MM, 21CFM, 27.8DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Ball ...
수량
2
가격
40028
구매
FAA1-08025NBHW31
QUALTEK ELECTRONICS AC AXIAL FAN, 80MM, 21CFM, 27.8DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Ball ... 2 40028
구매
부품명
FAA1-08025NBMT31
제조사
QUALTEK ELECTRONICS
부품상세내역
AC AXIAL FAN, 80MM, 19CFM, 24DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Ball Be...
수량
9
가격
40618
FAA1-08025NBMT31
QUALTEK ELECTRONICS AC AXIAL FAN, 80MM, 19CFM, 24DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Ball Be... 9 40618
AC AXIAL FAN, 80MM, 24CFM, 26.2DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:38mm; Bearing Type:Ball ...
9
QUALTEK ELECTRONICS AC AXIAL FAN, 80MM, 24CFM, 26.2DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:38mm; Bearing Type:Ball ... 9 42628
AC AXIAL FAN, 120MM, 71CFM, 44.1DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Bal...
QUALTEK ELECTRONICS AC AXIAL FAN, 120MM, 71CFM, 44.1DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Bal... 9 41691
FAA1-12025NBMW31
14
FAA1-12025NBMW31
QUALTEK ELECTRONICS AC AXIAL FAN, 120MM, 71CFM, 44.1DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Bal... 14 45016
FAA1-12038NBHW31-A
AC AXIAL FAN, 120MM, 97CFM, 44.5DBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120mm; External Depth:38mm; Bearing Type:Bal...