F980J476MSA 검색 결과
부품명
F980J476MMA
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
CAP, 47UF, 6.3V, TANT, CASE M;
수량
0
가격
895
구매
F980J476MMA
KYOCERA AVX CAP, 47UF, 6.3V, TANT, CASE M; 0 895
구매
부품명
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
CAP, 47µF, 6.3V, 20%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:6.3V; Tantalum Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Product Range:F98 Series; Capacitance Toleran...
수량
0
가격
809
KYOCERA AVX CAP, 47µF, 6.3V, 20%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:6.3V; Tantalum Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Product Range:F98 Series; Capacitance Toleran... 0 809
809