F951E106MAAAQ2 검색 결과
부품명
F951E106KAAAQ2
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance...
구매
F951E106KAAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 0 2906
구매
부품명
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
CAP, 10UF, 25V, TANT, CASE A;
KYOCERA AVX CAP, 10UF, 25V, TANT, CASE A; 0 1490
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 0 1579