EACO124MAVCBPXBX020 검색 결과
부품명
EAC305
제조사
SWITCHCRAFT/CONXALL
부품상세내역
CONNECTOR, POWER ENTRY, FEMALE, 15A; Product Range:EAC Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:15A; Connector Mounting:Panel ...
수량
142
가격
9458
구매
EAC305
SWITCHCRAFT/CONXALL CONNECTOR, POWER ENTRY, FEMALE, 15A; Product Range:EAC Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:15A; Connector Mounting:Panel ... 142 9458
구매
부품명
EAC10-40
제조사
EATON BUSSMANN
부품상세내역
HRC FUSE, MIDGET, 40A, 500VAC;
수량
424
가격
10311
EAC10-40
EATON BUSSMANN HRC FUSE, MIDGET, 40A, 500VAC; 424 10311
EATON BUSSMANN
HRC FUSE, MIDGET, 50A, 500VAC;
425
EATON BUSSMANN HRC FUSE, MIDGET, 50A, 500VAC; 425 10808
HRC FUSE, MIDGET, 63A, 500VAC;
371
EATON BUSSMANN HRC FUSE, MIDGET, 63A, 500VAC; 371 11513
COSEL
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 3A, 250V;
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 3A, 250V; 0 43260
COSEL
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 6A, 250V;
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 6A, 250V; 0 37768
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 10A, 250V;
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 10A, 250V; 0 45464
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 16A, 250V;
2
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 16A, 250V; 2 44944
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 20A, 250V;
3
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 20A, 250V; 3 43310
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 250V;
2
COSEL POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 250V; 2 48201
EAC10-40-T
HRC FUSE, BOLTED TAG, 40A, 500VAC;
417
EAC10-40-T
EATON BUSSMANN HRC FUSE, BOLTED TAG, 40A, 500VAC; 417 14782
HRC FUSE, BOLTED TAG, 50A, 500VAC;
91
EATON BUSSMANN HRC FUSE, BOLTED TAG, 50A, 500VAC; 91 18745
HRC FUSE, BOLTED TAG, 63A, 500VAC;
422
EATON BUSSMANN HRC FUSE, BOLTED TAG, 63A, 500VAC; 422 21247
EAC10-40-PCB
HRC FUSE, RADIAL, 40A, 500VAC;
441
EAC10-40-PCB
EATON BUSSMANN HRC FUSE, RADIAL, 40A, 500VAC; 441 12560
HRC FUSE, RADIAL, 50A, 500VAC;
405
EATON BUSSMANN HRC FUSE, RADIAL, 50A, 500VAC; 405 14423
HRC FUSE, RADIAL, 63A, 500VAC;
290
EATON BUSSMANN HRC FUSE, RADIAL, 63A, 500VAC; 290 19168