C2012CH2W102J060AA 검색 결과
부품명
C2012C0G1E333J125AA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 0.033µF, 25V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:33000pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ...
수량
0
가격
127
구매
C2012C0G1E333J125AA
TDK CAP, 0.033µF, 25V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:33000pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; ... 0 127
구매
부품명
C2012C0G1H102J060AA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
수량
0
가격
194
C2012C0G1H102J060AA
TDK CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 194
98
TDK CAP, 1000PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 98
C2012C0G1H122J060AA
CAP, 1200PF, 50V, MLCC, 0805; Available until stocks are exhausted Alternatives available
104
C2012C0G1H122J060AA
TDK CAP, 1200PF, 50V, MLCC, 0805; Available until stocks are exhausted Alternatives available 0 104
126
TDK CAP, 1200PF, 50V, MLCC, 0805; Available until stocks are exhausted Alternatives available 0 126
C2012C0G1H222J060AA
CAP, 2200PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:2200pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
45
C2012C0G1H222J060AA
TDK CAP, 2200PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:2200pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 45
45
C2012C0G1H392J060AA
CAP, 3900PF, 50V, MLCC, 0805;
17
91
C2012C0G1H392J060AA
TDK CAP, 3900PF, 50V, MLCC, 0805; 17 91
CAP, 3900PF, 50V, MLCC, 0805;
17
102
TDK CAP, 3900PF, 50V, MLCC, 0805; 17 102
C2012C0G1V183J060AC
CAP, 0.018UF, 35V, MLCC, 0805;
193
C2012C0G1V183J060AC
TDK CAP, 0.018UF, 35V, MLCC, 0805; 1469 193
CAP, 0.018UF, 35V, MLCC, 0805;
193
C2012C0G1V273J060AC
CAP, 0.027UF, 35V, MLCC, 0805;
9
505
C2012C0G1V273J060AC
TDK CAP, 0.027UF, 35V, MLCC, 0805; 9 505
CAP, 0.027UF, 35V, MLCC, 0805;
9
155
TDK CAP, 0.027UF, 35V, MLCC, 0805; 9 155
C2012C0G2A102J060AA
CAP, 1000PF, 100V, C0G / NP0, 0805;
75
C2012C0G2A102J060AA
TDK CAP, 1000PF, 100V, C0G / NP0, 0805; 3960 75
48
TDK CAP, 1000PF, 100V, C0G / NP0, 0805; 3960 48
C2012C0G2A333J125AE
CAP, 0.033UF, 100V, MLCC, 0805;
939
520
C2012C0G2A333J125AE
TDK CAP, 0.033UF, 100V, MLCC, 0805; 939 520
939
229
TDK CAP, 0.033UF, 100V, MLCC, 0805; 939 229