C1608C0G1H150J080AA 검색 결과
부품명
C1608C0G1H150J080AA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 15PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:15pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec...
수량
0
가격
59
구매
C1608C0G1H150J080AA
TDK CAP, 15PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:15pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec... 0 59
구매
부품명
C1608C0G1H150J080AA
제조사
TDK
부품상세내역
수량
0
가격
51
C1608C0G1H150J080AA
TDK CAP, 15PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0603; Capacitance:15pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Dielec... 0 51