C0603COG390J500NT 검색 결과
일반 업체
코네스
부품상세내역
CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler...
C0603C0G1E240J
TDK CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler... 0 34
부품상세내역
CAP, 0.1UF, 50V, MLCC, 0603; Capacitance:0.1µF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 ^1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric ...
C0603C104K5RAC3121
KEMET CAP, 0.1UF, 50V, MLCC, 0603; Capacitance:0.1µF; Voltage(DC):50V; Capacitor Case / Package:0603 ^1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric ... 8000 40
C0603C561K5RAC-TU.
KEMET
CERAMIC MULTI-LAYER CAPACITOR; CERAMIC CAPACITOR, 560PF, 50V, X7R, 10%, 0603, FULL REEL; Capacitance:560pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case...
181
C0603C561K5RAC-TU. KEMET CERAMIC MULTI-LAYER CAPACITOR; CERAMIC CAPACITOR, 560PF, 50V, X7R, 10%, 0603, FULL REEL; Capacitance:560pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case... 0 181
C0603C0G1E030C030BA
TDK
CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201, REEL; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Di...
10
C0603C0G1E030C030BA
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201, REEL; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Di... 0 10
CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr...
38
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr... 0 38
28
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr... 0 28