C0603C560J1GALTU 검색 결과
부품명
C0603C561K5RAC-TU.
제조사
KEMET
부품상세내역
CERAMIC MULTI-LAYER CAPACITOR; CERAMIC CAPACITOR, 560PF, 50V, X7R, 10%, 0603, FULL REEL; Capacitance:560pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case...