C0603C0G1H240J 검색 결과
부품명
C0603C0G1E240J
제조사
TDK
부품상세내역
CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler...
수량
0
가격
34
구매
C0603C0G1E240J
TDK CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 020; CAPACITOR CERAMIC 24PF 25V, C0G, 5%, 0201; Product Range:TDK - C Series; Capacitance:24pF; Capacitance Toler... 0 34
구매
부품명
C0603C0G1E030C030BA
제조사
TDK
부품상세내역
CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201, REEL; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Di...
수량
0
가격
10
C0603C0G1E030C030BA
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201, REEL; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Di... 0 10
CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr...
38
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr... 0 38
28
TDK CAP, 3PF, 25V, C0G/NP0, 0201; Capacitance:3pF; Voltage Rating:25V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25pF; Dielectr... 0 28