BAS7002WH6327 검색 결과
부품명
BAS7002VH6327XTSA1
제조사
INFINEON
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta...
수량
183
가격
183
구매
BAS7002VH6327XTSA1
INFINEON DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta... 183 183
제조사
INFINEON
부품상세내역
수량
가격
333
INFINEON DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta... 183 333
SCHOTTKY DIODE, 1V, 0.07A, SC-79;
0
352
INFINEON SCHOTTKY DIODE, 1V, 0.07A, SC-79; 0 352