BAS7002WE6327XT 검색 결과
일반 업체
(주)무호차이나
진성테크
아이씨테크
JHJ TECH
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
(주)무호반도체
seagull
재고순
가나다순
전체
(주)무호차이나
진성테크
아이씨테크
JHJ TECH
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
(주)무호반도체
seagull
전체
BAS7002
VH6327XTSA1
INFINEON
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta...
183
가격
183
BAS7002
VH6327XTSA1
INFINEON
333
SCHOTTKY DIODE, 1V, 0.07A, SC-79;
0
352