BAS40WTTP 검색 결과
부품상세내역
DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol...
BAS40W-04
MULTICOMP PRO DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol... 4976 240
부품상세내역
543
MULTICOMP PRO DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol... 4976 543
BAS40W,115
NEXPERIA
DIODE, SWITCHING, 40V, SC-70; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):120mA; Forward Voltage VF Ma...
81
BAS40W,115
NEXPERIA DIODE, SWITCHING, 40V, SC-70; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):120mA; Forward Voltage VF Ma... 0 81