BAS40WTR 검색 결과
일반 업체
LanTu Technology Ltd. (주)엘코도스코리아
부품명
BAS40W-04
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol...
수량
4976
가격
240
구매
BAS40W-04
MULTICOMP PRO DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol... 4976 240
구매
부품명
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
수량
4976
가격
543
MULTICOMP PRO DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol... 4976 543
BAS40W,115
NEXPERIA
DIODE, SWITCHING, 40V, SC-70; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):120mA; Forward Voltage VF Ma...
81
BAS40W,115
NEXPERIA DIODE, SWITCHING, 40V, SC-70; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):120mA; Forward Voltage VF Ma... 0 81