B25V1.5UF 검색 결과
일반 업체
씨테크
부품명
B2500
제조사
FENNER
부품상세내역
BELT, V B PROFILE 2500 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ...
구매
B2500
FENNER BELT, V B PROFILE 2500 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ... 0 24136
구매
부품명
B25AB
제조사
NKK SWITCHES
B25AB
B25GDS
MULTICOMP
DISTANCE SADDLE, 25MM, GALV, PK5; Accessory Type:Saddle; Size (mm):-; Conduit Material:-; For Use With:Malleable Conduit Boxes; Product Range:-; Colou...
B25GDS
MULTICOMP DISTANCE SADDLE, 25MM, GALV, PK5; Accessory Type:Saddle; Size (mm):-; Conduit Material:-; For Use With:Malleable Conduit Boxes; Product Range:-; Colou... 0 7362
B250A-13-F
DIODES INC.
SCHOTTKY RECTIFIER, SINGLE, 50V, DO214AC; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:50V; Forward Current If(AV):2A; Diode Configuration:Single; Diode Case S...
349
B250A-13-F
DIODES INC. SCHOTTKY RECTIFIER, SINGLE, 50V, DO214AC; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:50V; Forward Current If(AV):2A; Diode Configuration:Single; Diode Case S... 3260 349
DIODES INC.
634
DIODES INC. SCHOTTKY RECTIFIER, SINGLE, 50V, DO214AC; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:50V; Forward Current If(AV):2A; Diode Configuration:Single; Diode Case S... 3260 634
B250C 3700/2200
DIOTEC SEMICONDUCTOR
BRIDGE RECTIFIER; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:600V; Forward Current If(AV):2.2A; Bridge Rectifier Case Style:SIP; ...
B250C 3700/2200
DIOTEC SEMICONDUCTOR BRIDGE RECTIFIER; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:600V; Forward Current If(AV):2.2A; Bridge Rectifier Case Style:SIP; ... 0 7203
B255BXBP-120VAC
STRUTHERS-DUNN
RELAY, 2NO, 1NC, 240VAC, 28VDC, 10A; Contact Configuration:DPST-NO, SPST-NC; Coil Voltage:120VAC; Contact Current:10A; Product Range:255 Series; Relay...
10
B255BXBP-120VAC
STRUTHERS-DUNN RELAY, 2NO, 1NC, 240VAC, 28VDC, 10A; Contact Configuration:DPST-NO, SPST-NC; Coil Voltage:120VAC; Contact Current:10A; Product Range:255 Series; Relay... 10 618648
B255XCXP-120VAC
STRUTHERS-DUNN
RELAY, 3PDT, 240VAC, 28VDC, 10A; Contact Configuration:3PDT; Coil Voltage:120VAC; Contact Current:10A; Product Range:255 Series; Relay Mounting:Socket...
117
B255XCXP-120VAC
STRUTHERS-DUNN RELAY, 3PDT, 240VAC, 28VDC, 10A; Contact Configuration:3PDT; Coil Voltage:120VAC; Contact Current:10A; Product Range:255 Series; Relay Mounting:Socket... 117 414518
B25620C1427A101
EPCOS
CAP, 420UF, 1.1KV, FILM, SCREW;
19
B25620C1427A101
EPCOS CAP, 420UF, 1.1KV, FILM, SCREW; 19 123894
B25648A1647K003
EPCOS
FILM CAPACITOR, 640UF, 1.6KV, CHASSIS;
4
B25648A1647K003
EPCOS FILM CAPACITOR, 640UF, 1.6KV, CHASSIS; 4 966077
B25667C4247A375
CAP, 440VAC, PP, CAN; Output (kvar):15kvar @ 50Hz; Voltage Rating:440VAC; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Rated Capacitance:3 x 82.9µF; ...
B25667C4247A375
EPCOS CAP, 440VAC, PP, CAN; Output (kvar):15kvar @ 50Hz; Voltage Rating:440VAC; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Rated Capacitance:3 x 82.9µF; ... 0 327910
B25690A1128K103
CAP, POWER FILM, 1200UF, 1.1KV, SCREW;
58
B25690A1128K103
EPCOS CAP, POWER FILM, 1200UF, 1.1KV, SCREW; 58 369736
B25690A1307K201
CAP, FILM, 300UF, 1.2KVDC, SCREW;
4
B25690A1307K201
EPCOS CAP, FILM, 300UF, 1.2KVDC, SCREW; 4 157993
B25690C2807K003
FILM CAPACITOR, 800UF, 2KVDC, CAN;
B25690C2807K003
EPCOS FILM CAPACITOR, 800UF, 2KVDC, CAN; 0 696026
B25695E0118K903
TDK
CAP, FILM, PP, 1150UF, 900V, CAN;
53
B25695E0118K903
TDK CAP, FILM, PP, 1150UF, 900V, CAN; 53 326663
B25695E0387K901
CAP, FILM, PP, 380UF, 900V, CAN;
59
B25695E0387K901
EPCOS CAP, FILM, PP, 380UF, 900V, CAN; 59 153854
CAP, FILM, PP, 580UF, 900V, CAN;
54
EPCOS CAP, FILM, PP, 580UF, 900V, CAN; 54 218176
B25695E1297K001
CAP, FILM, PP, 290UF, 1KV, CAN;
71
B25695E1297K001
EPCOS CAP, FILM, PP, 290UF, 1KV, CAN; 71 101221
B25695E1607K203
TDK
CAP, FILM, PP, 600UF, 1.2KV, CAN;
55
B25695E1607K203
TDK CAP, FILM, PP, 600UF, 1.2KV, CAN; 55 275903
B25696H0267K901
CAP, 265UF, 77A, 900V, METALLIZED PP/CAN;
B25696H0267K901
TDK CAP, 265UF, 77A, 900V, METALLIZED PP/CAN; 0 218777
CAP, 400UF, 77A, 900V, METALLIZED PP/CAN;
TDK CAP, 400UF, 77A, 900V, METALLIZED PP/CAN; 0 275415
CAP, 940UF, 90A, 900V, METALLIZED PP/CAN;