B16BCZWHKB1(LF)(SN) 검색 결과
부품상세내역
CONNECTOR, HEADER, 16POS, 2.5MM, 1ROW; Pitch Spacing:2.5mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Header; Product Range:XH Series; Contact Termination Ty...
수량
10383
B16B-XH-A(LF)(SN)
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS CONNECTOR, HEADER, 16POS, 2.5MM, 1ROW; Pitch Spacing:2.5mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Header; Product Range:XH Series; Contact Termination Ty... 10383 697
부품상세내역
CONNECTOR, HEADER, 16POS, 2ROW, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Header; Product Range:PUD Series; Contact Termination Type:...
B16B-PUDSS-1(LF)(SN)
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS CONNECTOR, HEADER, 16POS, 2ROW, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:16Contacts; Gender:Header; Product Range:PUD Series; Contact Termination Type:... 10658 1042