AK2B2540IBLACK 검색 결과
일반 업체
다다전자 (주)링크맨 코퍼레이션 스마일전자
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ...
AK2581HB-AT
ADDA AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ... 183 229494
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ...
AK2581HB-AW
ADDA AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ... 29 208135
AXIAL FAN, 254MM, 240VAC, 300mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ...
94
ADDA AXIAL FAN, 254MM, 240VAC, 300mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ... 94 184342
AK2ADDF1-100.000T
ABRACON
OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
715
AK2ADDF1-100.000T
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 715 7145
ABRACON
715
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 715 5987
OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
588
ABRACON OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 588 9317
588
ABRACON OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 588 6956
OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
829
ABRACON OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 829 6486
829
ABRACON OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 829 7311
AK2APAF1-100.0000T
OSCILLATOR, 100MHZ, LVPECL, 2.5MM X 2MM;
980
AK2APAF1-100.0000T
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVPECL, 2.5MM X 2MM; 980 6236