AK243015 검색 결과
부품명
AK2581HB-AT
제조사
ADDA
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ...
수량
183
가격
229494
구매
AK2581HB-AT
ADDA AXIAL FAN, 254MM, 115VAC, 620mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ... 183 229494
구매
부품명
AK2581HB-AW
제조사
ADDA
부품상세내역
AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ...
수량
29
가격
208135
AK2581HB-AW
ADDA AXIAL FAN, 254MM x 89MM, 115VAC, 620MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Typ... 29 208135
AXIAL FAN, 254MM, 240VAC, 300mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ...
94
ADDA AXIAL FAN, 254MM, 240VAC, 300mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball ... 94 184342
AK2ADDF1-100.000T
ABRACON
OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
715
AK2ADDF1-100.000T
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 715 7145
ABRACON
715
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 715 5987
OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
588
ABRACON OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 588 9317
588
ABRACON OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 588 6956
OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM;
829
ABRACON OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 829 6486
829
ABRACON OSCILLATOR, 156.25MHZ, LVDS, 2.5MM X 2MM; 829 7311
AK2APAF1-100.0000T
OSCILLATOR, 100MHZ, LVPECL, 2.5MM X 2MM;
980
AK2APAF1-100.0000T
ABRACON OSCILLATOR, 100MHZ, LVPECL, 2.5MM X 2MM; 980 6236