AK10240C100 검색 결과
부품명
AK1494FD
제조사
HAMMOND
구매
AK1494FD
구매
부품명
AK1752HB-AT
제조사
ADDA
부품상세내역
AXIAL FAN, 172MM, 240VAC, 130mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Rectangular with Rounded Ends; Fan Frame Size:172mm; External Depth:51m...
수량
102
가격
AK1752HB-AT
ADDA AXIAL FAN, 172MM, 240VAC, 130mA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Rectangular with Rounded Ends; Fan Frame Size:172mm; External Depth:51m... 102 127173
ADDA
AXIAL FAN, 176MM, 115VAC, 570mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:176mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball Be...
198
ADDA AXIAL FAN, 176MM, 115VAC, 570mA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:176mm; External Depth:89mm; Bearing Type:Ball Be... 198 191114
AXIAL FAN, 180MM x 180MM x 65MM, 115VAC, 500MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Beari...
88
ADDA AXIAL FAN, 180MM x 180MM x 65MM, 115VAC, 500MA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Beari... 88 182967
AK1861HB-AW
AXIAL FAN, 180MM x 65MM, 115VAC, 382CFM, 72dBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Beari...
AK1861HB-AW
ADDA AXIAL FAN, 180MM x 65MM, 115VAC, 382CFM, 72dBA; Nominal Rated Voltage AC:115V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Beari... 0 108731
AXIAL FAN, 180MM x 180MM x 65MM, 230VAC, 240MA; Nominal Rated Voltage AC:230V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Beari...