AISM1812R15MT 검색 결과
ABRACON
WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:12nH; Inducta...
441
AISC-0603-R012J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:12nH; Inducta... 0 441
AISC-0603-R15-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:150nH; Induct...
316
AISC-0603-R15-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:150nH; Induct... 0 316
AISC-0603-R27-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; Inductance:270nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:1.8...
441
AISC-0603-R27-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; Inductance:270nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:1.8... 0 441
AISC-0603F-100J-T
POWER IND, 10UH, FERRITE, UNSHIELDED;
457
AISC-0603F-100J-T
ABRACON POWER IND, 10UH, FERRITE, UNSHIELDED; 4560 457
AISC-0603F-1R0J-T
INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R...
453
AISC-0603F-1R0J-T
ABRACON INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R... 6815 453
373
ABRACON INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R... 6815 373
AISC-040202F-2R2M-T
POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED;
160
AISC-040202F-2R2M-T
ABRACON POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED; 8340 160
194
ABRACON POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED; 8340 194
AISC-040202F-4R7M-T
POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED;
199
AISC-040202F-4R7M-T
ABRACON POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED; 2730 199
242
ABRACON POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED; 2730 242
AISC-0603-R0082-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; Inductance:8.2nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.1...
AISC-0603-R0082-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; Inductance:8.2nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.1... 0 441
AISC-060302F-100M-T
POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED;
395
AISC-060302F-100M-T
ABRACON POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED; 1319 395
324
ABRACON POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED; 1319 324