AISM1210220JT 검색 결과
일반 업체
알렉시오전자 파츠너(주)
부품명
AIS2IHTR
제조사
STMICROELECTRONICS
부품상세내역
MEMS SENSOR, AEC-Q100, DIGITAL, LGA-12;
수량
790
가격
4003
구매
AIS2IHTR
STMICROELECTRONICS MEMS SENSOR, AEC-Q100, DIGITAL, LGA-12; 790 4003
구매
부품명
제조사
STMICROELECTRONICS
부품상세내역
수량
790
가격
4647
STMICROELECTRONICS MEMS SENSOR, AEC-Q100, DIGITAL, LGA-12; 790 4647
AISC-0805-R82J-T
ABRACON
POWER IND, 820NH, CERAMIC, UNSHIELDED;
509
AISC-0805-R82J-T
ABRACON POWER IND, 820NH, CERAMIC, UNSHIELDED; 1855 509
AISC-0603-R012J-T
ABRACON
WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:12nH; Inducta...
441
AISC-0603-R012J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 12NH, 700MA, 5% 4GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:12nH; Inducta... 0 441
AISC-0603-R15-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:150nH; Induct...
316
AISC-0603-R15-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 150NH 280MA 5% 1.2GHZ; Product Range:ABRACON - AISC-0603 Series; Inductance:150nH; Induct... 0 316
AISC-0603-R27-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; Inductance:270nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:1.8...
441
AISC-0603-R27-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; WIREWOUND INDUCTOR 270NH 170MA 5% 860MHZ; Inductance:270nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:1.8... 0 441
AISC-0603F-100J-T
POWER IND, 10UH, FERRITE, UNSHIELDED;
457
AISC-0603F-100J-T
ABRACON POWER IND, 10UH, FERRITE, UNSHIELDED; 4560 457
AISC-0603F-1R0J-T
INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R...
453
AISC-0603F-1R0J-T
ABRACON INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R... 6815 453
373
ABRACON INDUCTOR, 1UH, 0.28A, 5%, WIREWOUND; Inductance:1µH; RMS Current (Irms):280mA; Inductor Construction:Wirewound; Saturation Current (Isat):-; Product R... 6815 373
AISC-040202F-2R2M-T
POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED;
160
AISC-040202F-2R2M-T
ABRACON POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED; 8340 160
194
ABRACON POWER IND, 2.2UH, 0.19A, SEMI-SHIELDED; 8340 194
AISC-040202F-4R7M-T
POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED;
199
AISC-040202F-4R7M-T
ABRACON POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED; 2730 199
242
ABRACON POWER IND, 4.7UH, 0.15A, SEMI-SHIELDED; 2730 242
AISC-0603-R0082-J-T
WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; Inductance:8.2nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.1...
AISC-0603-R0082-J-T
ABRACON WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; WIREWOUND INDUCTOR 8.2NH 700MA 5% 4.8GHZ; Inductance:8.2nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.1... 0 441
AISC-060302F-100M-T
POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED;
395
AISC-060302F-100M-T
ABRACON POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED; 1319 395
324
ABRACON POWER IND, 10UH, 0.1A, SEMI-SHIELDED; 1319 324