ABS0532.768KHZT 검색 결과
일반 업체
본프리컴퍼니
부품명
ABS05
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
BRIDGE RECTIFIER, SINGLE PHASE, 1A, 50, ABS; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Peak Reverse Voltage:50V; Average Forward Current:1A; Bridge Recti...
수량
11962
가격
208
구매
ABS05
MULTICOMP PRO BRIDGE RECTIFIER, SINGLE PHASE, 1A, 50, ABS; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Peak Reverse Voltage:50V; Average Forward Current:1A; Bridge Recti... 11962 208
구매
부품명
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
BRIDGE RECTIFIER, SINGLE PHASE, 1A, 50, ABS, FULL REEL; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Peak Reverse Voltage:50V; Average Forward Current:1A; B...
수량
10000
가격
130
MULTICOMP PRO BRIDGE RECTIFIER, SINGLE PHASE, 1A, 50, ABS, FULL REEL; No. of Phases:Single Phase; Repetitive Peak Reverse Voltage:50V; Average Forward Current:1A; B... 10000 130
ABS05-32.768KHZ-T
ABRACON
CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:12.5pF; F...
ABS05-32.768KHZ-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:12.5pF; F... 1878 1646
ABS05-32.768KHZ-T
ABRACON
ABS05-32.768KHZ-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:12.5pF; F... 1878 2270
ABS05-32.768KHZ-T
ABS05-32.768KHZ-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:12.5pF; F... 0 1166
ABS05-32.768KHZ-6-T
CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, SMD, 1.6MM X1MM;
ABS05-32.768KHZ-6-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, SMD, 1.6MM X1MM; 3760 1716
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 6PF, SMD, 1.6MM X1MM; 3760 2629
ABS05-32.768KHZ-7-T
CRYSTAL, 32.768KHZ, 7PF, SMD, 1.6MM X1MM;
ABS05-32.768KHZ-7-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 7PF, SMD, 1.6MM X1MM; 16460 2597
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 7PF, SMD, 1.6MM X1MM; 16460 1811
ABS05-32.768KHZ-9-T
CRYSTAL, 32.768KHZ, 9PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; Frequen...
ABS05-32.768KHZ-9-T
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 9PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; Frequen... 4737 1016
889
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 9PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; Frequen... 3000 889
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 9PF, 1.6 X 1MM; Frequency Nom:32.768kHz; Crystal Case:SMD, 1.6mm x 1mm; Frequency Stability + / -:-; Load Capacitance:9pF; Frequen... 4737 1342
ABS05-32.768KHZ-X-T5
CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.6MM X1MM;
ABS05-32.768KHZ-X-T5
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.6MM X1MM; 4119 2791
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.6MM X1MM; 4119 3403
ABS05-32.768KHZ-X-3-T3
ABS05-32.768KHZ-X-3-T3
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.6MM X1MM; 0 2770
ABRACON CRYSTAL, 32.768KHZ, 4PF, SMD, 1.6MM X1MM; 0 4108