A10515RNCQ 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
A105000
제조사
ARCOLECTRIC / BULGIN LIMITED
부품상세내역
LED HOLDER; No. of LEDs:1LEDs; Holder Type:Holder; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); Accessory Type:LED Holder; Bezel Diameter:10mm; Body P...
구매
A105000
ARCOLECTRIC / BULGIN LIMITED LED HOLDER; No. of LEDs:1LEDs; Holder Type:Holder; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); Accessory Type:LED Holder; Bezel Diameter:10mm; Body P... 1273 9239
구매
부품명
A105000AAD
제조사
BULGIN LIMITED
부품상세내역
LED HOLDER, 1 LED, PANEL MOUNT;
수량
538
가격
A105000AAD
BULGIN LIMITED LED HOLDER, 1 LED, PANEL MOUNT; 538 52767
A1050OAAAC
ARCOLECTRIC / BULGIN LIMITED
LED HOLDER, SEALED; No. of LEDs:1LEDs; Holder Type:Holder; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); Accessory Type:LED Holder; Bezel Diameter:10mm...
A1050OAAAC
ARCOLECTRIC / BULGIN LIMITED LED HOLDER, SEALED; No. of LEDs:1LEDs; Holder Type:Holder; Product Range:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); Accessory Type:LED Holder; Bezel Diameter:10mm... 0 6437
A105SYCB04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
483
A105SYCB04
A105SYZB04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
08R0900;
A105SYZB04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH 08R0900; 0 10292
A105J61ZQ0004
SWITCH, ROCKER, SPDT, 5A, 250V, BLACK; Switch Operation:(On)-Off-(On); Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Switch Mounting:Panel...
94
A105J61ZQ0004
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH SWITCH, ROCKER, SPDT, 5A, 250V, BLACK; Switch Operation:(On)-Off-(On); Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Switch Mounting:Panel... 94 10938
A105K20X7RF5TAA
VISHAY
CAP, MLCC, 1UF, 50V, AXIAL;
A105K20X7RF5TAA
VISHAY CAP, MLCC, 1UF, 50V, AXIAL; 13960 1294