A10303RNMCBE 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
A103
제조사
TPI
구매
A103
구매
부품명
A103-000
제조사
EAGLE SIGNAL
부품상세내역
TOTALIZING COUNTER; No. of Digits / Alpha:8; Digit Height:12mm; Supply Voltage Min:-; Supply Voltage Max:-; Panel Cutout Height:33.02mm; Panel Cutout ...
수량
38
가격
A103-000
EAGLE SIGNAL TOTALIZING COUNTER; No. of Digits / Alpha:8; Digit Height:12mm; Supply Voltage Min:-; Supply Voltage Max:-; Panel Cutout Height:33.02mm; Panel Cutout ... 38 319178
EAGLE SIGNAL
4
EAGLE SIGNAL TOTALIZING COUNTER; No. of Digits / Alpha:8; Digit Height:12mm; Supply Voltage Min:-; Supply Voltage Max:-; Panel Cutout Height:33.02mm; Panel Cutout ... 4 425570
RATE COUNTER; No. of Digits / Alpha:4; Digit Height:12mm; Supply Voltage Min:-; Supply Voltage Max:-; Panel Cutout Height:33.02mm; Panel Cutout Width:...
EAGLE SIGNAL RATE COUNTER; No. of Digits / Alpha:4; Digit Height:12mm; Supply Voltage Min:-; Supply Voltage Max:-; Panel Cutout Height:33.02mm; Panel Cutout Width:... 0 425570
ELECTROMECHANICAL HOUR METER; Supply Voltage Min:115VAC; Supply Voltage Max:230VAC; Time Min:0.1s; Time Max:0.1h; Panel Cutout Height:33mm; Panel Cuto...
3
EAGLE SIGNAL ELECTROMECHANICAL HOUR METER; Supply Voltage Min:115VAC; Supply Voltage Max:230VAC; Time Min:0.1s; Time Max:0.1h; Panel Cutout Height:33mm; Panel Cuto... 3 319178
A103SDCQ04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
TOGGLE SWITCH, SPDT, 5A, 120VAC, PCB; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:Gemini A Ser...
60
A103SDCQ04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH TOGGLE SWITCH, SPDT, 5A, 120VAC, PCB; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:Gemini A Ser... 60 10151
A103SYCB04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH
A103SYCB04
A103SYZQ04
SWITCH, SPDT, 5A, 120VAC; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:-; Contact Current Max:5...
900
A103SYZQ04
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH SWITCH, SPDT, 5A, 120VAC; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:-; Contact Current Max:5... 900 5603
A103SYCQ04...
SWITCH, TOGGLE, SPDT, 5A, 250V; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:Gemini A Series; S...
11
A103SYCQ04...
TE CONNECTIVITY - ALCOSWITCH SWITCH, TOGGLE, SPDT, 5A, 250V; Switch Operation:On-Off-On; Contact Configuration:SPDT; Illumination:Non Illuminated; Product Range:Gemini A Series; S... 11 6106
A103K15X7RH5TAAP
VISHAY
CAP, MLCC, 0.01UF, 100V, AXIAL;
439
A103K15X7RH5TAAP
VISHAY CAP, MLCC, 0.01UF, 100V, AXIAL; 13980 439