947D271K102BCMSN 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
제조사
3M
부품상세내역
수량
3
제조사
3M
부품상세내역
수량
3
FEMALE DISCONNECT, 4.75MM, 22-18AWG, RED; Product Range:Scotchlok Series; Terminal Type:Female Quick Disconnect; Tab Size - Metric:4.75mm x 0.51mm; Ta...
3M FEMALE DISCONNECT, 4.75MM, 22-18AWG, RED; Product Range:Scotchlok Series; Terminal Type:Female Quick Disconnect; Tab Size - Metric:4.75mm x 0.51mm; Ta... 0 60485
GLOBAL MEASUREMENT AND CONTROL
Socket, T/C T Standard Fascia; Gender:-; Thermocouple Type:T; Product Range:-; Cable Diameter Max:6mm; Colour:Brown; Operating Temperature Max:220°C
GLOBAL MEASUREMENT AND CONTROL Socket, T/C T Standard Fascia; Gender:-; Thermocouple Type:T; Product Range:-; Cable Diameter Max:6mm; Colour:Brown; Operating Temperature Max:220°C 0 7534
GLOBAL MEASUREMENT AND CONTROL
Standard Cable Clamp; Product Range:-
GLOBAL MEASUREMENT AND CONTROL Standard Cable Clamp; Product Range:- 0 5423
GRAYHILL
SWITCH KNOB TO SUTE GREYHILL BCD;
947705-001 GRAYHILL SWITCH KNOB TO SUTE GREYHILL BCD; 0 1858
BINDER
22
BINDER
12
657
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG, 7POS, CABLE; Product Range:710 Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. of Contacts:7Contacts; Circular ...
25
BINDER CIRCULAR CONNECTOR, PLUG, 7POS, CABLE; Product Range:710 Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. of Contacts:7Contacts; Circular ... 25 19488
CIRCULAR CONNECTOR, RCPT, 7POS, CABLE; Product Range:710 Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Receptacle; No. of Contacts:7Contacts; Cir...
15
BINDER CIRCULAR CONNECTOR, RCPT, 7POS, CABLE; Product Range:710 Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Receptacle; No. of Contacts:7Contacts; Cir... 15 21008
947C271K122CCMS
CORNELL DUBILIER
CAP, 270µF, 1.2 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:270µF; Voltage Rating:1.2kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:...
947C271K122CCMS
CORNELL DUBILIER CAP, 270µF, 1.2 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:270µF; Voltage Rating:1.2kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:... 0 204228
947C321K122CDMS
CORNELL DUBILIER
CAP, 320µF, 1.2 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:320µF; Voltage Rating:1.2kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:...
947C321K122CDMS
CORNELL DUBILIER CAP, 320µF, 1.2 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:320µF; Voltage Rating:1.2kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:... 0 185093
947C391K102CCMS
CAP, 390µF, 1 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:390µF; Voltage Rating:1kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 10...
947C391K102CCMS
CORNELL DUBILIER CAP, 390µF, 1 KV, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:390µF; Voltage Rating:1kV; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 10... 0 250132
947C601K801CCMS
CAP, 600µF, 800V, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:600µF; Voltage Rating:800V; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 1...
947C601K801CCMS
CORNELL DUBILIER CAP, 600µF, 800V, 10%, PP, CAN, PANEL; Capacitance:600µF; Voltage Rating:800V; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 1... 0 295767