73S1215F44IMRFP 검색 결과
부품명
73S1215F-44IM/F
제조사
ANALOG DEVICES
부품상세내역
SYSTEM ON CHIP W/ USB, QFN-44; IC Function:System on Chip; Supply Voltage Min:2.7V; Supply Voltage Max:3.6V; IC Package Type:QFN; No. of Pins:44Pins; ...
구매
73S1215F-44IM/F
ANALOG DEVICES SYSTEM ON CHIP W/ USB, QFN-44; IC Function:System on Chip; Supply Voltage Min:2.7V; Supply Voltage Max:3.6V; IC Package Type:QFN; No. of Pins:44Pins; ... 0 11385