738WCX201 검색 결과
부품명
738W-X2/03
제조사
QUALTEK ELECTRONICS
부품상세내역
POWER ENTRY CONNECTOR, RECEPTACLE, NEMA 5-15R, 15A; Product Range:738W Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:125VAC; Current Rating:15A; Connector...
구매
738W-X2/03
QUALTEK ELECTRONICS POWER ENTRY CONNECTOR, RECEPTACLE, NEMA 5-15R, 15A; Product Range:738W Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:125VAC; Current Rating:15A; Connector... 2752 2540