738D335X0125A2 검색 결과
일반 업체
홍세미텍 수연반도체
제조사
VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY
부품상세내역
LAMP, BI PIN, T-1 3/4, 14V; Supply Voltage:14V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:15000h; Product Range:- 25...
VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY LAMP, BI PIN, T-1 3/4, 14V; Supply Voltage:14V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:15000h; Product Range:- 25... 0 3916
제조사
CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
부품상세내역
LAMP, T1.3/4, BI-PIN, 14V, 1.12W; Supply Voltage:14V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:-; Average Bulb Life:15000h; Product Range:...
수량
422
CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES LAMP, T1.3/4, BI-PIN, 14V, 1.12W; Supply Voltage:14V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:-; Average Bulb Life:15000h; Product Range:... 422 2095
LAMP, BI PIN, T-1 3/4, 28V; Supply Voltage:28V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:7000h; Product Range:- 50F...
948
VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY LAMP, BI PIN, T-1 3/4, 28V; Supply Voltage:28V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:7000h; Product Range:- 50F... 948 3553
EIKO
LAMP, INCANDESCENT, BI PIN, 28V; Supply Voltage:28V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:25000h; Product Range...
EIKO LAMP, INCANDESCENT, BI PIN, 28V; Supply Voltage:28V; Lamp Base Type:Bi-Pin; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); MSCP:0.3; Average Bulb Life:25000h; Product Range... 0 2889
WAGO
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 6.25A;
WAGO POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 6.25A; 0 527624
738, 90ML
DOW
738, 90ML
DOW
165
MOLEX
CONNECTOR, RCPT, 40POS, 2ROW, 1.27MM; Pitch Spacing:1.27mm; No. of Contacts:40Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:EBBI 73829 Series; Contact Te...
MOLEX CONNECTOR, RCPT, 40POS, 2ROW, 1.27MM; Pitch Spacing:1.27mm; No. of Contacts:40Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:EBBI 73829 Series; Contact Te... 0 4175
738W-X2/03
QUALTEK ELECTRONICS
POWER ENTRY CONNECTOR, RECEPTACLE, NEMA 5-15R, 15A; Product Range:738W Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:125VAC; Current Rating:15A; Connector...
738W-X2/03
QUALTEK ELECTRONICS POWER ENTRY CONNECTOR, RECEPTACLE, NEMA 5-15R, 15A; Product Range:738W Series; Gender:Receptacle; Voltage Rating:125VAC; Current Rating:15A; Connector... 2752 2540
7386R5KL.25
TT ELECTRONICS / BI TECHNOLOGIES
LINEAR POTENTIOMETER, 5KOHM, 1.5W, 5%; Track Resistance:5kohm; No. of Turns:3Turns; Track Taper:Linear; Power Rating:1.5W; Resistance Tolerance:± 5%; ...
44
7386R5KL.25
TT ELECTRONICS / BI TECHNOLOGIES LINEAR POTENTIOMETER, 5KOHM, 1.5W, 5%; Track Resistance:5kohm; No. of Turns:3Turns; Track Taper:Linear; Power Rating:1.5W; Resistance Tolerance:± 5%; ... 44 51931
7380-3SG-300
SWITCHCRAFT/CONXALL
CIRCULAR CONN, RCPT, 3POS, CRIMP, PANEL; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:3Cont...
9
7380-3SG-300
SWITCHCRAFT/CONXALL CIRCULAR CONN, RCPT, 3POS, CRIMP, PANEL; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:3Cont... 9 13220
7382-2PG-300
SWITCHCRAFT/CONXALL
INDUSTRIAL CIRCULAR, RCPT, 2POS, PANEL; Product Range:MINI-CON-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:2Conta...
141
7382-2PG-300
SWITCHCRAFT/CONXALL INDUSTRIAL CIRCULAR, RCPT, 2POS, PANEL; Product Range:MINI-CON-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:2Conta... 141 9160
106
SWITCHCRAFT/CONXALL INDUSTRIAL CIRCULAR, RCPT, 2POS, PANEL; Product Range:MINI-CON-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:2Conta... 106 12700
CIRCULAR CONN, RCPT, 4POS, SOLDER, PANEL; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:4Con...
SWITCHCRAFT/CONXALL CIRCULAR CONN, RCPT, 4POS, SOLDER, PANEL; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:4Con... 0 21465